,

KırmızıTürk Medya Caddesi Şubat 2019 Sayı : 9

KırmızıTürk Medya Caddesi Şubat 2019 Sayı : 9

Merhaba ŞUBAT!

Türkiye’nin ilk ve tek spiker dergisi KırmızıTürk Medya Caddesi için çok özel günler yakında..Yeni yılla birlikte yepyeni etkinliklerimiz çok yakında gerçekleştirilecek.. Ödül törenlerimizi geride bırakırken yine yılın son aylarında olacak törenlerin hazırlıkları şimdiden başladı..Yine yılla birlikte üniversitelerimizdeki etkinliklerimiz başlayacak. Paneller , konferanslar , söyleşilerle medya dünyasına dair önemli çalışmalar yapacağız. Tüm bu etkinliklerin heyecanı şimdiden bizi geleceğe dair umutlandırıyor..
Şubat sayımızda ayın kapağında başarılı Spiker Handan Musaoğlu var. Yılın En Başarılı Kadın Spikeri seçilen Handan Musaoğlu’nu kapağımızda görmek bizim için çok özel. Yine dergimiz Şubat sayısı içerisinde başarılı spiker Handan Musaoğlu’nun çok özel bir makalesi yer alıyor. Muhabirlik ve sunuculuk yine dergimizin içeriğinde. Spiker Out bölümünde bu ay müzik dünyasının başarılı ismi Ayşe Bağı Sağlam var. Spiker Modasında bu ay ekranda yer alan spikerlerin modasını ünlü modacı Oktay Seven yorumladı. Spiker World bölümünde ünlü spiker Costanza Calabrese ismi ile tanışacaksınız. KırmızıTürk Kaynak bölümünde yine çok önemli bir kitabı inceledik. Spiker Nostalji de Gülgün Feyman’ı yakından tanıyabilirsiniz.
KırmızıTürk’in için yeni yıl da çok renkli geçecek.. Kırmızı Türk Medya caddesi bu ay da sürprizlerle dolu rengarenk bir içerikle sizlerle! Tüm kalbimizle Kırmızı Türk Medya Caddesi’nden size Merhaba

Cengizhan KAYA

Doğrudan Link :

https://www.yumpu.com/xx/document/view/62412365/krmzturk-medya-caddesi-subat-2019-say-9

“>

İçeriğimizi Puanlayın 1-10 Arası

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir