,

KırmızıTürk Medya Caddesi Ocak 2019 Sayı : 8


KırmızıTürk Medya Caddesi Ocak 2019 Sayı : 8

Türkiye’nin ilk ve Tek Spiker Dergisi’nin Ocak Sayısı Yayında.

"Altın Başarı Ödülleri Özel Sayısı"

EN BAŞARILILAR BULUŞTU!

Türkiye’nin ilk ve tek spiker dergisi KırmızıTürk Medya Caddesi Spikerler Platformu çok özel bir etkinliği daha geride bıraktı. Altın Başarı Ödülleri gecesini 19 Aralık’ta gerçekleştirdik. Törenle yıllardır medya ve spikerlik alanındaki yaptığımız farkındalık çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş olduk. Kağıthane Belediyesinin ev sahibinde gerçekleştirilen törenle hem spikerlik hem de kültür sanat alanında ödüller dağıtıldı. Bunun yanında Ülkemizde çok farklı alanlarda alanının en iyisi isimler ödüle layık görüldü. Halk oylaması sonunda ödüle layık görülen en iyi spikerler ödüllerini Gültepe Kültür Merkezinde gerçekleştirilen törenle aldı.
Ocak sayımızda ayın kapağında başarılı Spiker Erhan Ertürk var. Yine dergimiz Ocak sayısı içerisinde ödülle ilgili tüm ayrıntılara ulaşabileceksiniz. Ayrıca Altın Başarı Ödüllerine dair sosyal medya yansımalarını ve basın yansımalarını da Ocak ayı sayımızda bulabileceksiniz..
KırmızıTürk’in için Yeni Yılda da sürprizler devam edecek. Tüm kalbimizle Kırmızı Türk Medya Caddesi’nden sizlere mutlu bir yıl diliyoruz.

Cengizhan KAYA

Doğrudan Link

https://www.yumpu.com/xx/document/view/62352557/krmzturk-medya-caddesi-ocak-2019-say-8

 

">

 

İçeriğimizi Puanlayın 1-10 Arası

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir